Poselstwo listu do Galacjan - John Stott

Dostępność: brak towaru
Cena: 10,00 zł 10.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

List do Galacjan jest najprawdopodobniej najstarszym pismem wchodzącym w skład Nowego Testamentu. Zaadresowany do wspólnot pierwszych chrześcijan żyjących w górzystych rejonach Azji Mniejszej, zawiera odpowiedź apostoła Pawła na pytania i problemy, przed którymi stali pierwsi naśladowcy Chrystusa.
Co jest prawdą i kogo należy słuchać w czasach pluralizmu i upadku największych autorytetów? Jak można dojść do przekonania kto ma rację w kwestiach celu i sensu życia? Jak człowiek może zbliżyć się do Boga i dostąpić zbawienia? Jak żyć jako chrześcijanin w dobie sekularazacji i materializmu?
Jest tylko jedna droga — odpowiada Paweł — przez Jezusa Chrystusa. To stwierdzenie posiada niezmienną wartość także i dla nas. Choć od wydarzeń ery apostolskiej świat zmienił się nie do poznania, to jednak zasady prezentowane w Liście do Galacjan mają charakter ponadczasowy — stanowią aktualną i skuteczną wskazówkę dla wszystkich szukających głębokiego życia w wierze.
W książce tej John Stott pomaga zrozumieć i zastosować poselstwo Listu do Galacjan w realiach schyłku XX wieku.
Dr John R. W. Stott, absolwent Trinity College na Uniwersytecie Cambridge, jest światowej sławy biblistą i teologiem protestanckim. Przez wiele lat pełnił obowiązki pastora w wielkomiejskim londyńskim kościele Ali Souls Church. Od roku 1959 sprawuje funkcję kapelana królowej brytyjskiej Elżbiety II. Prowadzi szeroką działalność publicystyczną i wykładową. Jest założycielem i dyrektorem London Institute for Contemporary Christianity, zajmującego się kwestią oddziaływania chrześcijaństwa na stosunki społeczne, polityczne i ekonomiczne we współczesnym świecie.

Okładka: miękka
ISBN: 83-85391-03-2
Liczba stron: 200
Format: 14x20

Opinie o produkcie (0)

Newsletter
Chcesz żebym dał Ci znać, gdy wydamy nową książkę? Albo, gdy pojawi się nowy wpis na blogu? Zapisz się do listy mailingowej:
Szanuję Twoje dane, szczegóły w polityce prywatności

Darmowa Dostawa


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl