Zbyt Radykalna Książeczka dla Dzieci 0
Zbyt Radykalna Książeczka dla Dzieci

Back to Jerusalem i książeczki, które mogą być zbyt radykalne dla większości odbiorców chrześcijańskich…

„Te książki są świetne, ale obawiam się, że mogą być zbyt trudne w odbiorze z powodu ilości cudów (dla głównego nurtu chrześcijańskiego rynku).” — powiedział jeden z wydawców chrześcijańskich. „Chcielibyśmy przedstawić je w kilku księgarniach chrześcijańskich, ale ponieważ jest w nich tak wiele cudów, obawiamy się, że są po prostu zbyt ryzykowne”.

To była uczciwa ocena anglojęzycznego wydawcy z wieloletnim doświadczeniem.

Fufusiowe Opowieści, bo o tej publikacji mowa, opowiadają prawdziwe historie, które przeżyli misjonarze na polu misyjnym. Są wypełnione świadectwami misjonarzy, którzy z oddaniem i poświęceniem dostarczają Dobrą Nowinę w najciemniejsze regiony Ziemi.

Książeczki o których mowa, są wypełnione sprawdzonymi historiami, które opowiadają o przygodach wielu młodych bohaterów wiary. Jest to publikacja, na którą czekało tak wielu rodziców. Czy możesz sobie wyobrazić dzieci, które w swoich najbardziej chłonnych latach uczą się czytać dzięki opowieściom o misjonarzach udających się do Tybetu, Somalii lub Arabii Saudyjskiej?

Każda książeczka z serii jest wypełniona kulturowymi szczegółami opisującymi niedostępne obszary świata. Każda z nich również, w zabawny i przyjemny sposób wykorzystuje klasyczny język, aby opowiedzieć ponadczasowe historie misjonarzy i ich wiary w Boga w niebezpiecznych czasach.

Ponadto, kupując książeczkę dla dzieci Back to Jerusalem, przyczyniasz się również do wspierania misjonarzy głoszących w Azji.

Współczesne wzory do naśladowania z pola misyjnego są teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Aktualnie od sportu po popkulturę, dzieci są kierowane w stronę wzorców samolubnych egomaniaków, na skalę szerszą niż w jakimkolwiek innym okresie historii.

Dla przykładu, 25. doroczną laureatką Kids Choice dla Nickelodeon była Nicki Minaj, której najbardziej znaną piosenką jest „Anaconda”, piosenka o agresywnym chłopaku, dilerze narkotyków, który uprawia z nią seks tylko z powodu jej walorów wizualnych...

Pozwól dzieciom zachować niewinność. Odrzuć to, co świat chce dać naszym dzieciom. Sprowadź ich z powrotem do biblijnego przekonania, że Bóg może odpowiedzieć na modlitwy i powinniśmy postępować zgodnie z Jego planem dla naszego życia.

Książki dla dzieci Back to Jerusalem to idealny prezent dla dzieci, wnuków lub dodatek do biblioteki domowej.

Tą zbyt radykalną książeczkę znajdziesz tu: https://epafras.pl/fufusiowe-opowiesci-odwaga

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Chcesz żebym dał Ci znać, gdy wydamy nową książkę? Albo, gdy pojawi się nowy wpis na blogu? Zapisz się do listy mailingowej:
Szanuję Twoje dane, szczegóły w polityce prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl